Приветствую Вас Гость
Среда
21.11.2018
03:26

Святовец Олег

Меню сайта
Календарь новостей
«  Март 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Поиск
Друзья сайта
Статистика
Наш опрос
Сколько будет стоить 1 м² социального жилья в Киеве?
Всего ответов: 114
Главная » 2009 » Март » 23 » 8 Международный форум «Строительство и архитектура 2009»
8 Международный форум «Строительство и архитектура 2009»
22:55
З 24 по 28 березня 2009 року у ВЦ "КиївЕкспоПлаза" пройде 8 Мiжнародний форум "Будiвництво та архiтектура 2009".
У форумi вiзьмуть участь понад 400 компанiй з України, понад 500 компанiй загалом з 12 країн свiту. Загальна площа форуму складає понад 30 000 кв.м.

На 8 Мiжнародному форумi "Будiвництво та архiтектура 2009" будуть представленi нацiональнi експозицiї 4 країн – Польщi, Туреччини, Фiнляндiї та Нiмеччини.

Органiзатор форуму – АТ "Київський мiжнародний контрактовий ярмарок". Спiворганiзатор виставки "Керамiка та сантехнiка" – Асоцiацiя виробникiв, експортерiв та iмпортерiв керамiки, виставки "Озеленення, ландшафтний дизайн та садова технiка" - Всеукраїнська спiлка виробникiв садивного матерiалу.

Мiжнародний форум "Будiвництво та архiтектура" є найбiльшим виставковим заходом даної тематики в Українi. Щороку форум є вiддзеркаленням сучасних тенденцiй розвитку свiтової будiвельної галузi та є стартовим майданчиком для нових iдей, технологiй та дизайнерських рiшень. Також форум представляє ринок будiвельної промисловостi України, гармонiйно поєднуючи у собi актуальнi та перспективнi напрямки розвитку будiвельної моди, сприяє встановленню нових i змiцненню та розширенню iснуючих дiлових зв’язкiв мiж постачальниками, виробниками i оптовиками України та iнших країн свiту.

Мiжнародний форум "Будiвництво та архiтектура" протягом багатьох рокiв мiцно утримує позицiї лiдера заходу, який здобув визнання не лише в Українi, але й за її межами. Участь у форумi "Будiвництво та архiтектура" – це добра нагода продемонструвати свiй потенцiал як для компанiй-лiдерiв, так i для новачкiв, якi зацiкавленi працювати на будiвельному ринку України та вийти на зовнiшнiй ринок.

Мiжнародний форум "Будiвництво та архiтектура 2009" розташовано у трьох павiльйонах ВЦ "КиївЕкспоПлаза" та на вiдкритiй експозицiйнiй площi.

Форум сприяє налагодженню нових дiлових вiдносин, обмiну досвiдом та спрямований на пiдтримку вiтчизняного виробника. Вiн надає можливiсть фахiвцям ознайомитися з новiтнiми розробками в галузi будiвництва та архiтектури, проектування, виробництва будiвельних матерiалiв та впроваджувати у будiвництво досягнення вiтчизняних та iноземних будiвельних компанiй i проектних органiзацiй.

За оцiнками фахiвцiв, Мiжнародний форум "Будiвництво та архiтектура 2009" є важливим заходом, який сприяє виведенню на ринок нових товарiв та послуг, укладанню нових контрактiв, вивченню попиту та додаткових можливостей просування товару в Українi та поза її межами.

Мiжнародний форум "Будiвництво та архiтектура 2009" об’єднує наступнi спецiалiзованi виставки будiвельної промисловостi:

 Проектування, будiвництво ремонт 2009;

 Покрiвля та iзоляцiя 2009;

 Фасади, вiкна та дверi 2009;

 Клiматтех експо 2009;

 Покриття для пiдлог, декор стiн та стель 2009;

 Керамiка та сантехнiка 2009;

 Iнструмент, освiтлення, електротехнiка 2009;

 Озеленення, ландшафтний дизайн та садова технiка 2009;

 Бетон. Монолiтне будiвництво 2009;

 Будiвельна i дорожня технiка 2009.

Щороку форум вiдвiдує велика кiлькiсть фахiвцiв будiвельної галузi. У 2008 роцi Мiжнародний форум "Будiвництво та архiтектура 2008" вiдвiдало понад 48000 фахiвцiв. Участь у форумi – це нагода знайти нових бiзнес-партнерiв та змiцнити iснуючi дiловi стосунки, ознайомитися з досягненнями галузi, взяти участь в обговореннi важливих питань, пов’язаних з перспективами i проблемами розвитку сучасного будiвельного ринку в умовах економiчної кризи, та отримати об’єктивну картину галузi.

Органiзатор заходу АТ "Київський мiжнародний контрактовий ярмарок" постiйно працює над вдосконаленням перевiрених часом виставок, адаптуючи вiдповiдно до актуальних вимог сьогодення їх тематику та програму заходiв. Цього року програма заходiв форуму буде спрямована на вирiшення актуальних питань ведення бiзнесу в непростих умовах сьогодення, органiзаторами якої будуть провiднi компанiї будiвельної галузi та сфери маркетингу.

Продовжуючи традицiї попереднiх виставок, органiзатори i цього року зробили наголос на бiзнес-програмi форуму. Протягом усiх днiв учасники виставок матимуть можливiсть взяти участь у рiзноманiтних конференцiях, семiнарах, "круглих столах" та iнших заходах.

Так, 25 березня 2009 року об 11:00 пройде семiнар на тему: "Сучасна архiтектура з елементами денного свiтла i системою димовидалення" (павiльйон №1, конференц-зала №1). Органiзатор - компанiї LAMILUX Heinrich Strunz GmbH та ТОВ "ЄВРОIЗОЛ".

26 березня 2009 о 10:00 пройде науково-практична конференцiя "Проблеми розвитку ландшафтної iндустрiї в Українi", органiзаторами якої є Спiлка виробникiв садивного матерiалу та журнал "Нескучний сад". Конференцiя пройде у конференц-залi №3, павiльйону №2.

Об 11:00 вiдбудеться "День маркетингу" (павiльйон №1, конференц-зала №3), пiд час якого будуть розглянутi актуальнi теми "Репутацiйнi ризики в умовах кризи та шляхи їх мiнiмiзацiї. Ефективнi PR-iнструменти на будiвельному ринку" та "Маркетинговий результат вiд PR-дiяльностi. Конкретнi кроки компанiй. Практичнi кейси". Метою проведення "Дня маркетингу" є ознайомлення учасникiв ринку з новими iнструментами, методами та технологiями просування на ринку будiвництва i нерухомостi. Захiд пройде за пiдтримки оргкомiтету форуму "Будiвництво та архiтектура" АТ "Київський мiжнародний контрактовий ярмарок" та компанiї "Publicity Creating".
Документинформ
Просмотров: 510 | Добавил: svyatovets